Poslední adventní týden na naší škole patřil již tradičně sportovnímu klání.

kosikovaV pondělí 16. 12. sehráli žáci 4. a 5. tříd turnaj ve vybíjené. Po vyrovnaných bojích se z vítězství radovali žáci 5. C, na druhém místě se umístila třída 5. A a třetí skončila třída 5. B.

Ve středu nezahálela ani děvčata vyšších ročníků a změřila své síly v basketbalu. Vítězství mezi 6. a 7. třídami si odnesla děvčata ze 7. A, která za sebou nechal a dívky ze 7. C a 7. B. Starší dívky se představily již jako ostřílené hráčky a nakonec si po vyrovnaných bojích odnesla první místo děvčata z 9. A třídy, druhé místo obsadila děvčata z 8. C a třetí skončila děvčata z 8. B . Pěkné sportovní výkony, radost ze hry a pocit, že děvčata udělala něco málo pro své zdraví , podtrhly úspěšnost celého turnaje.

Autor: Mgr. Naděžda Neradilová

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Informace ze ŠJ

Zaplatit stravné v hotovosti na prosinec 2022 je možno
28. a 30. 11. 2022 od 11:00 do 14:00 hod.
v kanceláři ŠJ. V jiný čas nelze.

29. 11. 2022 je kancelář zavřena z důvodu školení!