Poslední adventní týden na naší škole patřil již tradičně sportovnímu klání.

kosikovaV pondělí 16. 12. sehráli žáci 4. a 5. tříd turnaj ve vybíjené. Po vyrovnaných bojích se z vítězství radovali žáci 5. C, na druhém místě se umístila třída 5. A a třetí skončila třída 5. B.

Ve středu nezahálela ani děvčata vyšších ročníků a změřila své síly v basketbalu. Vítězství mezi 6. a 7. třídami si odnesla děvčata ze 7. A, která za sebou nechal a dívky ze 7. C a 7. B. Starší dívky se představily již jako ostřílené hráčky a nakonec si po vyrovnaných bojích odnesla první místo děvčata z 9. A třídy, druhé místo obsadila děvčata z 8. C a třetí skončila děvčata z 8. B . Pěkné sportovní výkony, radost ze hry a pocit, že děvčata udělala něco málo pro své zdraví , podtrhly úspěšnost celého turnaje.

Autor: Mgr. Naděžda Neradilová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že se epidemiologická situace stále zhoršuje a dále z důvodů vysokého počtu nemocných vychovatelek a ostatních pedagogických pracovníků školy rušíme do odvolání veškerou zájmovou činnost ve školní družině i ve školním klubu.
Děti budou do 16:00 hod. u své kmenové vychovatelky a poté půjdou do spojovacího oddělení dle rozpisu.
Děkujeme za pochopení.

Informace ze ŠJ:

Zaplatit stravné v hotovosti na prosinec 2021 je možno

29. a 30. 11. 2021 od 11:00 do 14:30 hod.

v kanceláři ŠJ. V jiný čas nelze.