Poslední adventní týden na naší škole patřil již tradičně sportovnímu klání.

kosikovaV pondělí 16. 12. sehráli žáci 4. a 5. tříd turnaj ve vybíjené. Po vyrovnaných bojích se z vítězství radovali žáci 5. C, na druhém místě se umístila třída 5. A a třetí skončila třída 5. B.

Ve středu nezahálela ani děvčata vyšších ročníků a změřila své síly v basketbalu. Vítězství mezi 6. a 7. třídami si odnesla děvčata ze 7. A, která za sebou nechal a dívky ze 7. C a 7. B. Starší dívky se představily již jako ostřílené hráčky a nakonec si po vyrovnaných bojích odnesla první místo děvčata z 9. A třídy, druhé místo obsadila děvčata z 8. C a třetí skončila děvčata z 8. B . Pěkné sportovní výkony, radost ze hry a pocit, že děvčata udělala něco málo pro své zdraví , podtrhly úspěšnost celého turnaje.

Autor: Mgr. Naděžda Neradilová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

V případě, že je žákům nařízena karanténa,
mohou zákonní zástupci odebrat oběd první den karantény do jídlonosiče
v době od 13:50 do 14:15 hodin.

POSLEDNÍ ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021 SE PŘIJÍMAJÍ
DO 28. 6. 2021 DO 7:15 HODIN.

V TERMÍNU 28. - 30. 6. 2021 V DOBĚ OD 11:00 DO 14:00
HODIN LZE VYZVEDÁVAT PŘÍPADNÉ PŘEPLATKY ZA STRAVNÉ V KANCELÁŘI ŠKOLNÍ JÍDELNY.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!