Obrovský úspěch v recitační soutěži

recitace soutezDne 10. 4. 2013 proběhlo pod záštitou DDM Hrádek krajské kolo recitační soutěže v třebíčském kulturním středisku Pasáži.

Naše žákyně, Gabriela Šebková ze třídy VI. A, předvedla v tomto elitním recitačním klání skvělý výkon.

Po nekonečných chvílích očekávání přišlo napínavé závěrečné vyhlášení vítězů. Gabriela byla porotou vybrána a postupuje do národního kola, které se uskuteční v červnu ve Svitavách.

Držíme palce a na závěr připojujeme velkou gratulaci.

Autor: Mgr. Wanda Velebová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz

Bližší informace naleznete >>>zde<<<.

Ukončení vyučování

dne 3. 9. 2018:

První stupeň:      po první vyučovací hodině

(8:40 hod.)

Druhý stupeň:     po druhé vyučovací hodině

(9:35 hod.)

Obědy se budou vydávat od 9:00 do 12:00 hod.