Land art se školkou

land art_02V podzimní land artovou dílnu se v pátek 29. září proměnila přírodní zahrada naší školy. Václavský den jsme netradičně využili k uspořádání akce pro malé předškoláky z mateřských škol Demlova a Čtyřlístek. Budoucí žáci ZŠ Třebíč, Horka-Domky si společně se třídou 8. A vyzkoušeli pracovat s podzimním přírodním materiálem – vytvářeli svá díla ze šišek, listí, větviček břečťanu a třešní, plodů hlohyně a mochyně, šípků, žaludů a kaštanů, dřevěných špalíků nebo kamínků. Děti popustily uzdu své fantazii, a tak se u nás na trávníku objevila zvířátka, postavičky, spirály, mandaly, pavučiny a náhrdelníky pro stromy. Všechny umělecké výtvory jsme si samozřejmě na památku vyfotili, jejich zdařilost můžete posoudit sami.

Aktivitu zvanou land art si může vyzkoušet každý, stačí špetka fantazie a kreativity, pro materiál nemusíte chodit daleko.

Autorka: Mgr. Alena Dokulilová

Akci škola uspořádala v rámci projektu, finančně podpořeného Krajem Vysočina, Učíme se v přírodě I.

logo kraj

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…