Vánoční show

show 010V letošním předvánočním období zavítal dne 19. 12. 2017 za dětmi ze školní družiny, školního a dětského klubu žonglér Milan Ošmera se svými hosty. Těmi byli španělská tanečnice, akrobatka Carmen Blanes Lopez a český artista, hadí muž Jerry Edr, vystupující dvacet let ve Španělsku.

Milan Ošmera je rodákem z Třebíče. Ke své žonglérské disciplíně se vypracoval sám a dnes se může pochlubit zajímavými angažmá doma i v cizině. Děti přijaly vrcholné artistické výkony s nadšením, mnohé dostaly příležitost se na nich podílet. Největší potlesk sklidilo taneční vystoupení s kruhy a vystoupení hadího muže. Rozradostněné děti se s artisty jen těžko loučily.

Autorka: Irena Nahodilová

Nepřehlédněte!

Odhlášení obědů

"Poslední odhlášky na kalendářní rok 2017 se přijímají do středy 20.12.2017 do 14.00 hodin." Obědy je možné odhlásit u paní  Ing. Martiny Kselíkové na…

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru