Školní družina

Vánoční show

show 010V letošním předvánočním období zavítal dne 19. 12. 2017 za dětmi ze školní družiny, školního a dětského klubu žonglér Milan Ošmera se svými hosty. Těmi byli španělská tanečnice, akrobatka Carmen Blanes Lopez a český artista, hadí muž Jerry Edr, vystupující dvacet let ve Španělsku.

Číst více...

Vánoční keramika

vence 003Letos jsme v keramické dílně s dvanácti třídami vyráběli adventní věnce. Vyrobili, vypálili a naglazovali jsme jich celkem 255.

Číst více...

NOVÝ KROUŽEK „DRÁTOVÁNÍ" SKLÍZÍ SVÉ OVOCE

dratovani 006Po téměř třech měsících mohu říci, že děvčata, která se přihlásila do tohoto nového kroužku jsou nadšena rukodělnými technikami s drátem a korálky.
Každý začátek je těžký, ale dívky ukázaly, že mají trpělivost a výrobky jim přináší radost.

Číst více...

Návštěva ZŠ Benetice v naší keramické dílně

dilna herc_003Naše keramická dílna je široko daleko známá svými krásnými výrobky a ne každá škola se může pochlubit tím, že svou dílnu má.

Byla jsem oslovena paní ředitelkou Strakovou a požádána o to, zda by za námi mohla s dětmi do školy přijet a vyrobit s nimi něco z hlíny.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Číst více...

Flétnička v MŠ

fletna 001I letos na závěr školního roku zahrály děti ze zájmového kroužku Flétnička v MŠ Čtyřlístek a MŠ Demlova. Svým vystoupením potěšily nejen mladší kamarády, ale i paní učitelky.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2018/2019

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2018. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru