Školní družina

Návštěva ZŠ Benetice v naší keramické dílně

dilna herc_003Naše keramická dílna je široko daleko známá svými krásnými výrobky a ne každá škola se může pochlubit tím, že svou dílnu má.

Byla jsem oslovena paní ředitelkou Strakovou a požádána o to, zda by za námi mohla s dětmi do školy přijet a vyrobit s nimi něco z hlíny.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Číst více...

Flétnička v MŠ

fletna 001I letos na závěr školního roku zahrály děti ze zájmového kroužku Flétnička v MŠ Čtyřlístek a MŠ Demlova. Svým vystoupením potěšily nejen mladší kamarády, ale i paní učitelky.

Číst více...

Hledání pokladu

poklad 001Ve středu 21. 6. 2017 se 145 dětí zúčastnilo společné akce všech oddělení ŠD a v blízkém okolí školy hledalo poklad. Každé družině se naštěstí podařilo poklad s drobnými dárečky najít, radost byla veliká.

Číst více...

Vánoční dílničky ve školní družině II

van dil_druz_014Vážení rodiče a prarodiče, třída 2. B se připojuje k poděkování za návštěvu Vánočních dílniček 14. 12. 2016. Přejeme Vám, abyste se z vánočních dekorací vyrobených u nás těšili. Báječnou předvánoční atmosféru si připomeňte na přiložených fotografiích.

Číst více...

Vánoční dílničky ve školní družině a klubu

dilnicky 2016_017Ve středu 14. 12. 2016 se konala akce školní družiny a klubu Vánoční dílničky. Poděkování patří všem vychovatelkám, které akci nachystaly a připravily tvoření, rodičům a dětem, kteří přišli a podíleli se na báječné atmosféře celé akce.

Číst více...

Mikulášská besídka 2016

besidka 004Tak jako každý rok i letos uspořádala školní družina společně se školním klubem Mikulášskou besídku. Pro děti byl připraven bohatý program. Na začátku zahráli holky a kluci z kroužku Flétnička vánoční koledy. Následovalo vystoupení dětí z tanečního kroužku , jejich výkon byl odměněn bouřlivým potleskem. Aby nám čekání na Mikuláše lépe uběhlo, vrhli jsme se na různé soutěže.

Číst více...

Nepřehlédněte!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Nahoru