Školní družina

Vánoční dílničky ve školní družině II

van dil_druz_014Vážení rodiče a prarodiče, třída 2. B se připojuje k poděkování za návštěvu Vánočních dílniček 14. 12. 2016. Přejeme Vám, abyste se z vánočních dekorací vyrobených u nás těšili. Báječnou předvánoční atmosféru si připomeňte na přiložených fotografiích.

Číst více...

Vánoční dílničky ve školní družině a klubu

dilnicky 2016_017Ve středu 14. 12. 2016 se konala akce školní družiny a klubu Vánoční dílničky. Poděkování patří všem vychovatelkám, které akci nachystaly a připravily tvoření, rodičům a dětem, kteří přišli a podíleli se na báječné atmosféře celé akce.

Číst více...

Mikulášská besídka 2016

besidka 004Tak jako každý rok i letos uspořádala školní družina společně se školním klubem Mikulášskou besídku. Pro děti byl připraven bohatý program. Na začátku zahráli holky a kluci z kroužku Flétnička vánoční koledy. Následovalo vystoupení dětí z tanečního kroužku , jejich výkon byl odměněn bouřlivým potleskem. Aby nám čekání na Mikuláše lépe uběhlo, vrhli jsme se na různé soutěže.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

Číst více...

Návštěva ŠD Zdravotní záchranné služby

sd zs 004Nikdo z nás neví, kdy se dostane do situace, ve které je potřeba podat pomocnou ruku a zachránit lidský život. Pomoc mohou potřebovat lidé nejen v našem okolí, ale i my sami. Právě v těchto chvílích, kdy vteřiny rozhodují o životě, je třeba být připravený.

Číst více...

Přírodovědná stezka

stezka 001V již letním počasí se uskutečnila přírodovědná stezka pro děti ze ŠD a ŠK. Cílem bylo prověřit znalosti dívek a chlapců v oblasti přírodovědy, ale i poměřit síly ve sportovních disciplínách. Libušino údolí a blízké okolí se stalo krásným zázemím pro 112 dětí.

Číst více...

Kuchtíci

kuchtici 019Na poslední schůzce kroužku Kuchtíci v tomto školním roce jsme na přání dětí pekli a zdobili dorty. Tím jsme završili celoroční výuku a snahu ve školní kuchyňce.Těšíme se od září na další dobroty!

Číst více...

Nepřehlédněte!

Zápis pro školní rok 2017/2018

Výsledky zápisu pro školní rok 2017/2018.pdf

Sběrový týden

V termínu od 16. 5. do 18. 5. 2017 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Nahoru