Ukončení soutěže Vynálezci a jejich vynálezy 2017

permonium 001Posledním květnovým dnem skončila téměř půlroční soutěž ve vyhledávání informací o vynálezech, které bereme v současné době jako samozřejmost, a jejich objevitelích. Žáci 6.–9. ročníku mohli za celou dobu trvání soutěže nasbírat 118 bodů, což se tentokrát nikomu nepodařilo. Nejlepším hledačem informací se stal se 112 body Ondřej Mühlhandel z třídy 7. A. O jediný bod horší skóre měl Petr Menoušek ze 6. A. Třetí místo obsadila Karolína Jakubcová z 8. B se 109 body.

Celkem 32 žáků s nejvyšším počtem nasbíraných bodů si v pondělí 26. června za odměnu vyjelo do zábavního parku Permonium v Oslavanech, kde strávili příjemný den plný soutěží. Všem se podařilo ulovit tajemného Permoníka.

Autorka: Mgr. Jindřiška Špačková

pdfSOUTĚŽ VYNÁLEZCI A JEJICH VYNÁLEZY 2017 – NEJLEPŠÍ ŘEŠITELÉ249.64 KB

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…