Fraška zcela aktuální

divadelko 2018_001Divadelní soubor při Základní škole Třebíč, Horka-Domky se zúčastnil dne 20. 4. 2018 třináctého ročníku otevřené umělecké přehlídky „To je hlína". Tato soutěžní přehlídka se konala v Praze v Malostranské Besedě a je spjata s charitativním účelem. Výtěžek z divadelních vystoupení každoročně putuje prostřednictvím nadace Modrá rybka na dostavbu školy v indickém Thayongu a na rozvoj vzdělávání jejich dětí.

 

 

zdrave mestoVáclavské divadélko nastudovalo hru „Fraška zcela aktuální". Odměnou mladým hercům byl bouřlivý potlesk a konečný verdikt odborné poroty: „První místo získává divadelní soubor Václavské divadélko z Třebíče." K příjemné atmosféře přehlídky přispěl kytarovým vystoupením Roman Köhler.

Účast souboru byla podpořena grantem Zdravé město Třebíč. Členům souboru se podařilo propagovat sebe, svoji školu a město Třebíč i na pražské divadelní scéně.

Autorka: Irena Nahodilová

divadelko 2018 002divadelko 2018 003divadelko 2018 004

 

 

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nahoru