Exkurze druháků do Ratibořic

ratiborice 2018_007V pátek 11. května 2018 se žáci druhých ročníků vypravili na exkurzi. Autobus je dovezl do Ratibořic na farmu, která se specializuje na produkci a prodej kozích výrobků. Spolu s odborným průvodcem nahlédli do stájí, dozvěděli se zajímavosti o chodu farmy, o specifikách chovu koz, biopotravinách i ekologickém zemědělství.

Na závěr děti ochutnaly kozí jogurtové mléko a zakoupily si domů kozí výrobky. Jak se všem exkurze líbila, posuďte sami ve fotogalerii.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…