Eko Baba Jaga 2018

jaga 2018_1a_001V pátek 27. dubna 2018 se žáci 1. stupně naší školy proměnili v malé čaroděje a čarodějky. Na celé dopoledne vyrazili do přírody, aby se zde setkali s Babou Jagou, které pro ně měla nachystané soutěživé úkoly týkající se ochrany přírody, třídění odpadu, poznávání bylin a živočichů. Zúročili zde vědomosti nabyté během školního roku ve vyučování.

Vítěznými třídami se staly 1. B, 2. C, 3. C, 4. C a 5. A.

Ze spokojených tváří dětí bylo znát, že si den strávený na čerstvém vzduchu zaslouženě užily.

Autorka: Mgr. Dana Dvořáková

Více fotografií >>>zde<<<.

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…