Den Země

hermanekCo jsou léčivé rostliny? Jakým způsobem působí na lidský organizmus? Které jejich části mohou být použity při léčení různých neduhů či onemocnění? Jak bylinky správně sbírat, sušit či skladovat?

Tyto a další otázky si kladli žáci naší školy v průběhu projektového vyučování ke Dni Země. Rozšířili si tak své znalosti o rostlinách, které se běžně používají v domácnostech, pěstují na zahrádkách nebo rostou volně v přírodě. Teorii nabytou ve vyučování si mohou děti ověřit v praxi v naší přírodní zahradě.

Autorka: Alena Dokulilová

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…