Velikonoční tvoření rodičů a žáků 2. C a 3. B

vel tv_2c_uvodVe středu 21. 3. 2018 se v odpoledních hodinách konalo velikonoční tvoření žáků 2. C, 3. B a jejich rodičů. Účast byla hojná a především velmi milá. Ve třídě se vznášela příjemná a kreativní nálada, kterou všichni po pracovním dnu uvítali.

Rodiče s dětmi se pod vedením paní vychovatelky Zuzany Suchánkové a paní učitelky Petry Charvátové naučili novou výtvarnou metodu – decoupage. Touto výtvarnou technikou vytvořili netradiční umělecké velikonoční dílko. Jak se to všem povedlo, posuďte sami ve fotogalerii.

Autorky: Mgr. Petra Charvátová a Zuzana Suchánková

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2018/2019

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2018. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru