Úspěch na kuželně

kuzelna 024Ve čtvrtek 8. 2. 2018 se vybraní žáci tříd 4. A a 4. C zúčastnili na hale L. Pokorného v Třebíči turnaje 4.tříd v kuželkách.

V bouřlivé soutěžní atmosféře se podařilo žákům naší školy dosáhnout následujících sportovních úspěchů:

kategorie dívek kategorie chlapců soutěž tříd
1. místo – Vendula Bobková (4. A) 1. místo – Josef Vrbka (4. C) 2. místo – 4. C
2. místo – Tomáš Podlešák (4. A) 4. místo 4. A

Dobře připravená akce, jejímž cílem bylo ukázat dětem další možnosti jak aktivně strávit volný čas, všechny zúčastněné velmi bavila. Za to patří velký dík týmu organizátorů kuželkářského oddílu TJ SPARTAK Třebíč v čele s Dis. Petrem Dobešem.
A našim vítězům velká gratulace!

Autorka: Mgr. Michaela Krotká

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…