Projekt „Podzim" v 2. C

podzim 2c_015V úterý 24. října 2017 se ve třídě 2. C slovo „podzim" prolínalo všemi vyučovacími předměty. Žáci si přečetli krátký příběh o pouštění papírového draka a vyřešili tajenku. V matematice počítali s pracovním listem s tématikou podzimu. Na interaktivní tabuli pak společně odpovídali na různé otázky, hráli podzimní pexeso a na závěr si vytvořili plakát podzimního stromu. Za velikou snahu získali malou odměnu.

Další den, ve středu 25. října 2017, jsme se vydali i s ostatními druhými třídami do Obory v obci Lesonice, kde jsme si podzim prohlédli pěkně zblízka.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

Nepřehlédněte!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Nahoru