Hurá prázdniny!

hura praz015Ve čtvrtek 22. 6. se to na školní zahradě hemžilo dětmi ze 2. C. Dopoledne předvedly svým kamarádům hudebně dramatické pásmo s příznačným názvem Hurá na prázdniny!

Stejným představením včetně dvou minipohádek hraných v anglickém jazyce pak odpoledne potěšily svoje rodiče a příbuzné. Letní pohoda pokračovala opékaním buřtů, hrami a sdílením prázdninových plánů.

Děkuji všem účinkujícím za skvělé výkony a rodičům za celoroční prima spolupráci. Krásné léto!

Autorka: Mgr. Marcela Tomková

Důležité

Ve středu 1.11.2017 nebude možné platit stravné v hovotosti v kanceláři školní jídleny. Děkujeme za pochopení