Hurá prázdniny!

hura praz015Ve čtvrtek 22. 6. se to na školní zahradě hemžilo dětmi ze 2. C. Dopoledne předvedly svým kamarádům hudebně dramatické pásmo s příznačným názvem Hurá na prázdniny!

Stejným představením včetně dvou minipohádek hraných v anglickém jazyce pak odpoledne potěšily svoje rodiče a příbuzné. Letní pohoda pokračovala opékaním buřtů, hrami a sdílením prázdninových plánů.

Děkuji všem účinkujícím za skvělé výkony a rodičům za celoroční prima spolupráci. Krásné léto!

Autorka: Mgr. Marcela Tomková

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…