Čarodějnická škola ve třídě 1. C

carodejnice 1c023Konec dubna tradičně patří probouzení jara, kouzlům a přírodní magii. Tak tento čas viděli naši předkové a koneckonců se není čemu divit. Každý rok touto dobou můžeme pozorovat zázrak zrození, radost z nového začátku.

S koncem dubna je také spojen velmi starý zvyk oslav Filipojakubské noci. Ani naší škole se tato událost nevyhnula. Poslední pracovní dubnový den se ve třídě 1. C objevila spousta malých čarodějnic a čarodějů, kteří se zúčastnili projektového dne připraveného paní učitelkou.

Děti si celý den užily. Jak to dopadlo si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

Sběrový týden

V termínu od 19. 9. do 21. 9. 2017 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Informace o zájmové činnosti ŠD, ŠK a DK školní rok 2017/2018

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky, najdete od 1. 7. 2017 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2017/2018 a v…