Zdravá 5 ve škole

zdrava5 012Do tříd v naší škole zavítala dvojice lektorek s celorepublikovým programem pro základní školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti stravování. Cílem akce je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené včlenění do životního stylu. Dvouhodinový blok proběhl zábavnou formou, jehož zakončením bylo předávání speciálního vysvědčení.

Autorka: Mgr. Jitka Doležalová

Sběrový týden

V termínu od 19. 9. do 21. 9. 2017 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Informace o zájmové činnosti ŠD, ŠK a DK školní rok 2017/2018

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky, najdete od 1. 7. 2017 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2017/2018 a v…