Okresní kolo konverzační soutěže v AJ

vlajkaVe dnech 25. a 26. ledna se uskutečnilo v DDM Třebíč okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Z naší školy se do zápolení zapojili čtyři žáci (Zuzana Goodwinová, Laura Frey, Hoang Anh Nguyen, Petr František Jakoubek).

Ve velké konkurenci více jak dvaceti soutěžících v každé kategorii si naši žáci vedli na výbornou. Zuzana Goodwinová se umístila na krásném třetím místě a Laura Frey obsadila dvanáctou pozici. Ve starší kategorii postupuje Petr František Jakoubek do krajského kola, které se bude konat 16. 3. v Jihlavě. Všem čtyřem žákům blahopřejeme k výborným výsledkům a Petrovi přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

Platba stravného v hotovosti

V úterý 6.3.2018 nebude možné platit stravné v hotovosti v kanceláři školní jídelny.

Přijímací řízení pro rok 2018/2019

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2018. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru