Konverzační soutěž v anglickém jazyce

kon souDne 15. 1. 2018 se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Ve dvou kategoriích se ho zúčastnilo 22 žáků druhého stupně. V mladší kategorii žáků šestých a sedmých tříd se na prvním místě umístila Zuzana Goodwinová (6. C), 2. místo obsadila Laura Frey (7. C) a na třetím místě skončil Jan Chudoba (7. C).

Ve starší kategorii, tedy v soutěži osmého a devátého ročníku, se na děleném prvním a druhém místě umístili se shodným počtem bodů Petr František Jakoubek a Hoang Anh Nguyen (9. A), třetí příčku obsadila Grace Gupta (9. A).
První dva žáci z každé kategorie postupují do okresního kola. Všem zúčastněným blahopřejeme a výhercům přejeme mnoho úspěchů do dalšího kola.

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nahoru