Ukončení podzimního soutěžení

vastava 2017_001Děkujeme všem žákům, kteří se aktivně zúčastnili podzimních soutěží Landart a Druhá šance aneb tvoříme z odpadu. Jejich vyhodnocení proběhlo dne 29. listopadu 2017 a vítězové si odnesli zaslouženou odměnu v podobě diplomu a vánočních sladkostí. Úspěšná díla byla k vidění na školní výstavě minulý týden, nyní jsou k dispozici na webu naší školy.

Výsledky soutěže Landart
1. místo: Matěj Karásek, Robert Aleš, Lukáš Čaněk
2. místo: Petr Dohnal, Lukáš Čermák
3. místo: Gita Maxová, Julie Dvořáková, Jana Böhmová, Agáta Peroutková, Klára Krejčí

1. místo 2. místo 3. místo
 1 misto_c 2 misto 3 misto

Výsledky soutěže Druhá šance aneb tvoříme z odpadu
1. místo: Kateřina Kučerová, Kristýna Nekudová (Eiffelova věž)
2. místo: Alena Krotká, Karolína Pavlíčková, Lucie Tomková, Ela Březinová (zasněžené domečky)
3. místo: Helena Velebová, Vanessa Machková (akvárium)
4. – 10. místo: Adam Hedvábný, Jan Peníška, Tomáš Beroun, Kamila Pavlovcová, Lucie Nováková, Veronika Jourová, Adéla Svobodová, Ondřej Chytka, Jan Urbánek, Eliška Sovičková, Tereza Kubišová, Ludmila Milčáková, Josef Vrbka, Matyáš Machovec, Erik Yousif, Ema Priečková a Gábina Kouřilová

Obě soutěže finančně podpořil Kraj Vysočina v rámci školního projektu Učíme se v přírodě 1.

logo vysocina

Autorka: Mgr. Alena Dokulilová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…