Dějepisná olympiáda

foto masarykDne 23. listopadu 2017 proběhlo školní kolo 47. ročníku Dějepisné olympiády s tématem „To byla první republika aneb Československo v letech 1918–1938". Zúčastnilo se ho celkem dvanáct žáků z devátého ročníku. Na záludné otázky dokázal nejlépe odpovědět Daniel Hlavina (9. A), stříbrnou příčku obsadila Karolína Jakubcová (9. B), třetí skončili Matěj Března a Grace Gupta (oba z 9. A). V okresním kole budou naši školu reprezentovat první tři jmenovaní, kterým se kromě obtížného zadání podařilo vyřešit i rozřazovací úkol.

 

 

Všem zúčastněným děkujeme a přejeme jim hodně štěstí a úspěchu v dalším dějepisném soutěžení.

 

skolni kolo_dej_o

 

 

Vypracovaly: Mgr. Ivana Holčapková, Mgr. Markéta Švecová

 

Nepřehlédněte!

Přijímací řízení pro rok 2018/2019

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2018. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru