Dějepisná olympiáda

foto masarykDne 23. listopadu 2017 proběhlo školní kolo 47. ročníku Dějepisné olympiády s tématem „To byla první republika aneb Československo v letech 1918–1938". Zúčastnilo se ho celkem dvanáct žáků z devátého ročníku. Na záludné otázky dokázal nejlépe odpovědět Daniel Hlavina (9. A), stříbrnou příčku obsadila Karolína Jakubcová (9. B), třetí skončili Matěj Března a Grace Gupta (oba z 9. A). V okresním kole budou naši školu reprezentovat první tři jmenovaní, kterým se kromě obtížného zadání podařilo vyřešit i rozřazovací úkol.

 

 

Všem zúčastněným děkujeme a přejeme jim hodně štěstí a úspěchu v dalším dějepisném soutěžení.

 

skolni kolo_dej_o

 

 

Vypracovaly: Mgr. Ivana Holčapková, Mgr. Markéta Švecová

 

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nahoru