Dějepisná olympiáda

foto masarykDne 23. listopadu 2017 proběhlo školní kolo 47. ročníku Dějepisné olympiády s tématem „To byla první republika aneb Československo v letech 1918–1938". Zúčastnilo se ho celkem dvanáct žáků z devátého ročníku. Na záludné otázky dokázal nejlépe odpovědět Daniel Hlavina (9. A), stříbrnou příčku obsadila Karolína Jakubcová (9. B), třetí skončili Matěj Března a Grace Gupta (oba z 9. A). V okresním kole budou naši školu reprezentovat první tři jmenovaní, kterým se kromě obtížného zadání podařilo vyřešit i rozřazovací úkol.

Všem zúčastněným děkujeme a přejeme jim hodně štěstí a úspěchu v dalším dějepisném soutěžení.

skolni kolo_dej_o

Vypracovaly: Mgr. Ivana Holčapková, Mgr. Markéta Švecová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…