Evropský den jazyků

etwinning 2017_034Na 26. 9. každoročně připadá oslava Evropského dne jazyků. Sedmý ročník si v rámci hodin anglického jazyka připomněl tento svátek ve spojení s aktivitou eTwinning, díky které si děti z naší školy našly kamarády z polské Czarnej Dabrowky.

Polským žákům jsme vytvořili a poslali pohlednice, které zdobily motivy Třebíče a České republiky (především Prahy). Každý z žáků pak napsal pár řádků v anglickém jazyce o sobě a místě, které je pro Českou republiku významné. Pohlednice jsme odeslali a s napětím čekali, kdy i nám přijde obálka z Polska. Brzy jsme se dočkali – poštovní zásilka dorazila! Dočetli jsme se v ní mnohé informace o polských žácích a jejich zálibách. Navázali jsme cenné kontakty ke komunikaci a procvičování svých znalostí z anglického jazyka v reálném životě.

Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nejbližší akce školy
Nahoru