Cyklistická soutěž zručnosti

doprava 016Dne 23. 6. 2017 se uskutečnila cyklistická soutěž zručnosti pro páté třídy.

Úkolem všech žáků bylo podat co nejlepší výkon a absolvovat trasu s co nejméně trestnými body. Po startu projížděli závodníci kolejnicí, následovala jízda koridorem, složeným koridorem a dva druhy slalomů. Nakonec museli žáci předvést změnu směru jízdy a zastavení ve vyhrazeném prostoru. Bylo vidět, že někteří umí kolo ovládat velmi dobře. Mnozí však měli se zdoláním trati velké problémy.

O pořadí závodníků rozhodl menší počet trestných bodů.

Chlapci Dívky
1. místo Patrik Svoboda (5. B) 1. místo Zuzana Goodwinová (5. C)
2. místo Pavel Jozek (5. A) 2. místo Adéla Treterová (5. C)
3. místo Filip Kollmann (5. A) 3. místo Aneta Dvořáková (5. C)