Lesonice

lesonice 2c_025Před podzimními prázdninami si mohli všichni druháci užít krásný podzimní den v Oboře v obci Lesonice. Se sluníčkem v zádech se dozvěděli mnoho zajímavých informací týkajících se přírody. Na stanovištích si vyzkoušeli, jak se sází strom, vyrobili budku pro ptáčky, našli kůrovce, pohladili koně, obdivovali dravé ptáky nebo si zopakovali, jak správně třídit odpad. Také špekáčky, které si sami opekli, všem chutnali.
Akce se velmi vydařila. Velké poděkování patří pracovníkům Lesů České republiky, kteří se ochotně dětem věnovali.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně: