Svatý Václav ve 2. C a charitativní centrum „Rodinson"

vaclav 2017_2_c_018Václavský den, který se konal v pátek 29. 9., zažili druháčci již podruhé. Společně s paní učitelkou Charvátovou a s paní Mgr. Krškovou z Oblastní charity Třebíč si povídali nejen o životě sv. Václava, ale i o pomoci lidem v nouzi.

Společně si nakreslili „ostrovy života", naučili se písničku, přečetli komiks a zhlédli animovaný naučný film z cyklu Dějiny udatného národa českého.
Po vydatné svačině vyšli na vycházku, kde si zahráli mnoho zajímavých her. Na konci nechyběla ani sladká odměna.
Jak se den vydařil, posuďte sami ve fotogalerii.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…