Návštěva Moravského krasu

kras 001Dne 13. 6. 2017 podnikli žáci 3. B exkurzi do Moravského krasu. Nejprve prošli Punkevní jeskyně, kde obdivovali nádhernou krápníkovou výzdobu. V rámci prohlídky podzemních prostor je nejvíce nadchla plavba na lodičkách po ponorné řece Punkvě.

Následovala jízda lanovkou nad propast Macocha a odsud pěší túra ke Skalnímu mlýnu.
Všichni si prožili nevšední dopoledne i díky nádhernému počasí.

Autorka: Mgr. Bohumila Folberová

Důležité

Ve středu 1.11.2017 nebude možné platit stravné v hovotosti v kanceláři školní jídleny. Děkujeme za pochopení

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz
Setkání budou probíhat jednou za 14 dní od 2. října do 11. prosince 2017 vždy v pondělí od 16:00 hodin v prostorách školy.

Odkaz: VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA