Poslední adventní týden na naší škole patřil již tradičně sportovnímu klání.

kosikovaV pondělí 16. 12. sehráli žáci 4. a 5. tříd turnaj ve vybíjené. Po vyrovnaných bojích se z vítězství radovali žáci 5. C, na druhém místě se umístila třída 5. A a třetí skončila třída 5. B.

Ve středu nezahálela ani děvčata vyšších ročníků a změřila své síly v basketbalu. Vítězství mezi 6. a 7. třídami si odnesla děvčata ze 7. A, která za sebou nechal a dívky ze 7. C a 7. B. Starší dívky se představily již jako ostřílené hráčky a nakonec si po vyrovnaných bojích odnesla první místo děvčata z 9. A třídy, druhé místo obsadila děvčata z 8. C a třetí skončila děvčata z 8. B . Pěkné sportovní výkony, radost ze hry a pocit, že děvčata udělala něco málo pro své zdraví , podtrhly úspěšnost celého turnaje.

Autor: Mgr. Naděžda Neradilová

Sběrový týden

V termínu od 19. 9. do 21. 9. 2017 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Informace o zájmové činnosti ŠD, ŠK a DK školní rok 2017/2018

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky, najdete od 1. 7. 2017 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2017/2018 a v…

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz
Setkání budou probíhat jednou za 14 dní od 2. října do 11. prosince 2017 vždy v pondělí od 16:00 hodin v prostorách školy.

Odkaz: VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA