Obrovský úspěch v recitační soutěži

recitace soutezDne 10. 4. 2013 proběhlo pod záštitou DDM Hrádek krajské kolo recitační soutěže v třebíčském kulturním středisku Pasáži.

Naše žákyně, Gabriela Šebková ze třídy VI. A, předvedla v tomto elitním recitačním klání skvělý výkon.

Po nekonečných chvílích očekávání přišlo napínavé závěrečné vyhlášení vítězů. Gabriela byla porotou vybrána a postupuje do národního kola, které se uskuteční v červnu ve Svitavách.

Držíme palce a na závěr připojujeme velkou gratulaci.

Autor: Mgr. Wanda Velebová

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně:

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz
Setkání budou probíhat jednou za 14 dní od 2. října do 11. prosince 2017 vždy v pondělí od 16:00 hodin v prostorách školy.

Odkaz: VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA